Stolarz - Cieśla - praca w Oslo

Oslo, okręg miasta  |   25-05-2022 10:08   |  Numer ogłoszenia: 100623
  • Stanowisko:Cieśla - Stolarz

Norweska firma budowlana zapewnia długoterminowe i stabilne zatrudnienie. Jeżeli i Tobie zależy na stałej pracy, zgłoś swoją aplikację na stanowisko:

Cieśla  – Stolarz

Miejsce pracy: Norwegia - Oslo

Wynagrodzenie: 220 – 250 NOK brutto/h – możliwość pobrania zaliczki

Inwestycje: realizacja zleceń dla komuny tj. obiektów użyteczności publicznej – szkoły, budynek straży pożarnej itp.

Zadania:

  • Wykonywanie oraz montaż konstrukcji drewnianych: ścian, ścian nośnych, więźb dachowych itp.
  • Montaż nośnych elementów drewnianych

Wymagania:

  • Doświadczenie ww. zawodach
  • Obsługa narzędzi budowlanych
  • Możliwość przyuczenia osób z mniejszym doświadczeniem budowlanym
  • Sprawność fizyczna
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

Gwarantujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w norweskiej firmie na podstawie umowy o pracę zgodnie z norweskim Kodeksem Pracy
  • Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w pokojach jedno osobowych z Internetem
  • Darmowe przejazdy do pracy
  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia, wysokiej klasy odzież roboczą
  • Pomoc w organizacji pierwszego przylotu/przejazdu do Norwegii
  • Zjazdy do uzgodnienia – możliwy system rotacyjny
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych
  • Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności
  • Stałe zatrudnienie

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV  lub kontakt telefoniczny 798 056 274

Jeżeli nie odbieram wyślij SMS o treści „Norwegia” – na pewno oddzwonię !

KRAZ 13 471

  • Miejsce pracy:
    Oslo