STOLARZ - DEKARZ - BLACHARZ CERT. 11490

Cała Norwegia  |   19-04-2019 08:02   |  Numer ogłoszenia: 84028
STOLARZ - DEKARZ - BLACHARZ   CERT. 11490
  • Stanowisko:Dekarz / Stolarz / Blacharz
  • Branża:Budownictwo
cert.11490
Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych dekarzy z doświadczeniem przy obróbkach blacharskich, pracach na dachu, lub spawaniem papy.
Praca w calej Norwegii.
Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl (571325410)
             justyna@co-op.com.pl ( 518997296)
  • Miejsce pracy:
    OSLO, NORD NORGE
  • Opis stanowiska:
    układanie dachówki, blachodachówki,
    obróbki blacharskie kominów, opierzenia itp.
    prace konstrukcyjne i stolarskie
    montaż i zgrzewanie papy
  • Wymagania:
    doświadczenie ( mile widziane z krajów skandynawskich)
    szkoła zawodowa
    znajomość j. angielskiego lub j.norweskiego
    dobre referencje od poprzednich pracodawców
    gotowość do szybkiego wyjazdu
    konto bankowe
  • Oferujemy:
    pracę w stabilnej firmie
    zakwaterowanie od 4000 do 5000 kr za mc, lub gratis w zależności od projektu
    możliwość pracy w nadgodzinach
    stawka od 210 w górę,
    kontrakt na warunkach norweskich
    możliwość pracy w systemie rotacyjnym
    możliwość pracy w soboty
    na wybranych projektach klient pokrywa koszty dojazdu na pierwszy kontrakt
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dolaczenie klauzuli zgodnej z RODO