Sprzątanie hal produkcyjnych

Vestland, Bergen  |   11-05-2018 13:54   |  Numer ogłoszenia: 83132
  • Stanowisko:Sprzątanie hal produkcyjnych
  • Branża:Produkcja żywności
ETERNI NORGE as, - jedna z największych firm rekrutujących pracowników w Norwegii.
Poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Bergen

Opis stanowiska pracy:
Praca w nocnych godzinach, czyszczenie maszyn produkcyjnych w przetwórni rybnej, hali produkcyjnej i innych pomieszczeń.

Wymagania:
* Doświadczenie na podobnym stanowisku, sprzątanie hal produkcyjnych w przetwórniach spożywczych,
* Osobę sprawną fizycznie, gotową pracować w godzinach wieczornych / nocnych,
* Język angielski lub norweski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:
* Zatrudnienie na dłuższy okres, na norweskich warunkach,     * Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki do pracy nocnej,
* Norweski socjalny system,
* Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
* Konsultanta na miejscu.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres petra@eterni.no