Sprzątanie Fetsund

Viken, Fetsund  |   22-09-2019 11:47   |  Numer ogłoszenia: 91826
  • Stanowisko:Sprzątaczka
  • Branża:Obsługa klienta
Witam!
poszukuje od zaraz pracowitej, szybkiej i bardzo dokładnej dziewczyny do sprzątania domów i biur w niepełnym wymiarze godzin / na zastępstwa. Praca jest w rejonie od Alnabru do Bjørkelangen.
Preferuje osoby dyspozycyjne, sumienne, energiczne, uczciwe, z dobrą kondycją, mówiące po norwesku i z własnym samochodem. Zamieszkałe w okolicach Fetsund, Lillestrøm.

    Fetsund, Sorumsand, Hvam, Bjørkelangen, Aurskog, Lillestrøm, Rælingen, Lorenskog, Rasta, Skedsmo. Nittedal
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na regularnym sprzątaniu biur, domów mieszkalnych pod presją czasu. Niepełny wymiar czasu. Miejsce pracy: Fetsund, Sorumsand, Hvam, Bjørkelangen, Aurskog, Lillestrøm, Rælingen, Lorenskog, Rasta, Skedsmo. Nittedal
  • Wymagania:
    Umiejętność pracy pod presją czasu
    Zdyscyplinowanie.

Dobra forma fizyczna - to jest ciężka praca.

Prawo jazdy kat B
    Własny samochód.

Bez nałogów.

    Doświadczenie w sprzątaniu oraz język norweski bedzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:
    Współpracę na dłuższy okres
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV oraz kilka słów o sobie proszę wysłać na adres:
justamatusiak@gmail.com