SPAWACZE – ALUMINIUM

Hordaland  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 90696
  • Stanowisko:SPAWACZE – ALUMINIUM

Miejsce pracy: Norwegia (region Bergen - Sunnhordland)

Opis stanowiska:

Montaż i jednostronne spawanie 5-6 sprężyn (pełny przetop) przy uchwycie ramienia i kolejność spawania trzeba zachować.
Prace odbywają się na warsztacie
Spawanie metodą MIG (131) - spawanie łukowe w osłonie gazowej

Oczekiwane kwalifikacje:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego (dotyczy jednej z dwóch osób)
- udokumentowane doświadczenie w spawaniu aluminium
- dyspozycyjność do odbycia testów w Norwegii
- przestrzeganie instrukcji BHP
- dbałość o należyty stan sprzętu ochronnego i narzędzi pracy
- obsługa m.in. piały pneumatyczne, szlifierki kontowe, frezarki itp.
- wykształcenie kierunkowe mile widziane
- ważne uprawnienia spawalnicze MIG (131) grupa materiałowa 21 i 22 lub 23
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki pracy, ubezpieczenie i wynagrodzenie
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- data rozpoczęcia projektu 8 sierpnia, przewidywany termin trwania projektu to 1 rok
- darmowe mieszkanie
- samochód do dyspozycji na miejscu
- 7 sierpnia- szkolenia, kurs BHP, testy
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
- rotacja 6 na 2 tygodnie

Zainteresowanych współpracą prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV na adres: elisabeth@odaconnect.no, oyvind@odaconnect.no i/ lub kontakt telefoniczny: Elisabeth +47 40 45 64 41 j. polski, Øyvind + 47 95 18 01 43 j. angielski.

Oto kilka informacji dotyczących agencji pośrednictwa pracy ODA Connect AS:
ODA Connect AS ma swoja siedzibę w Sunndalsøra, przedstawicielstwo w Oppdal i Kristiansund. Dostarczamy wszystkie rodzaje usług kadrowych w sektorze prywatnym i państwowym. Większość naszych klientów jest w branży budowlanej, więcej informacji na stronie: http://www.odaconnect.no/

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 203