SPAWACZE

Cała Norwegia  |   20-02-2018 11:02   |  Numer ogłoszenia: 81416
SPAWACZE
  • Stanowisko:Spawacz
  • Branża:Konstrukcja
Poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy. Potrzebujemy twojego doświadczenia i zaangażowania Praca może być w całej Norwegii głownie jednak Bodø i Oslo
My w STOLT chcemy, abyś stał się częścią nas..
Stajesz się częścią profesjonalnego środowiska, a my Gwarantujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz godziwe warunki pracy.
  • Miejsce pracy:
    Bodø, Oslo, Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Bodø - spawanie i remont statku
    Oslo - praca na warsztacie i na projektach - konstrukcje stalowe
  • Wymagania:
    • Wymagane aktualne certyfikaty zarówno 136, jak i 111.
    • Doświadczenie w zawodzie montażysta/spawacz
    • Prawa jazdy kat. B to dodatkowy atut.
    • Dobry język angielski lub skandynawski, mówiony i pisany
    • Elastyczność i sumienność
  • Oferujemy:
    STOLT zapewnia godziwe warunki pracy i płacy oraz pomoc w rozwoju zawodowym.
    Zapewniamy polskojęzyczną pomoc i przyjazne środowisko pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Kontakt :
    Bodø - lukas@jobbvikar.no lub frank@stoltbemanning.no
    Oslo - grzegorz@stoltbemanning.no