SPAWACZ Z CERT.136-138, 141

Cała Norwegia  |   11-01-2019 09:11   |  Numer ogłoszenia: 86909
  • Stanowisko:SPAWACZ
  • Branża:Budownictwo
Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.
Firma Co-oP Recruitment and Training współpracuje z wieloma norweskimi agencjami pracy z całej Norwegii. Posiadamy 10 letnie doświadczenie w rekrutacji do krajów skandynawskich, a także specjalizujemy się w przeprowadzaniu intensywnych kursów języka norweskiego. Numer certyfikatu: 11490
Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy z aktualnymi certyfikatami 136/138 i 141 (spawający również aluminium).
  • Miejsce pracy:
    TRONDHEIM I OKOLICE
  • Opis stanowiska:
    - spawanie elementów metalowych (również aluminium)
    - przygotowywanie detali do spawania
    - Szlifowanie elementów
    - utrzymywanie stanowiska pracy w porządku
    - wykonywanie zleceń zgodnie z rysunkami technicznymi;
  • Wymagania:
    pojęcie techniczne ,
    umiejętność przyswajania wiedzy technicznej;
    brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
    doświadczenie w spawaniu metodami 136/138 oraz/lub 141 – minimum 3 lata;
    doświadczenie w wykonywaniu prac szlifierskich;
    motywacja i chęci do pracy;
    język angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym;
    umiejętność czytania rysunku technicznego;
    pozytywne referencje;
  • Oferujemy:
    Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji;
    Klient zapewnia ubrania i narzędzia;
    Zakwaterowanie;
    Praca z perspektywą długiej współpracy;
    Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia;
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o zamieszczenie klauzuli zgodnej z RODO