Spawacz stoczniowy - Stolt AS - Svolvær

Nordland (Norwegia), Svolvær  |   19-04-2018 18:02   |  Numer ogłoszenia: 82471
  • Stanowisko:Spawacz stoczniowy
  • Branża:Praca warsztatowa
Firma Stolt AS pilnie poszukuje do pracy w Norwegii:

Spawaczy stoczniowych

Praca na północy Norwegii (Svolvaer)

Start pracy: 23.04.2018
  • Miejsce pracy:
    Svolvær
  • Opis stanowiska:
    - spawanie metodami MIG 131, MAG 135 i elektrodą otuloną 111,
    - spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją techniczną,
    - przebudowa, renowacja okrętów.
  • Wymagania:
    - Udokumentowany bieżący staż w zawodzie spawacza na przestrzeni ostatnich 5 lat preferencyjnie w branży stoczniowej,
    - Aktualne certyfikaty spawalnicze, 131, 135, 111,
    - Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    - Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego pozwalająca na swobodną komunikację w zakładzie pracy,

    Mile widziane:
    - Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii,
    - Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii,
    - Norweski numer personalny,
    - Norweska karta podatkowa na rok 2018.
  • Oferujemy:
    - Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach,
    - Zakwaterowanie firmowe (odpłatne),
    - Opiekę konsultanta.

    Zapraszamy do kontaktu:
    lukas@stoltbemanning.no
    +47 484 33 003