SPAWACZ - MONTER

Vestland  |   20-03-2020 12:06   |  Numer ogłoszenia: 94149
  • Stanowisko:SPAWACZ - MONTER

Norwegii (region Bergen – Husnes, Voss)

WARUNKIEM KONIECZNYM JEST OBECNY POBYT NA TERENIE NORWEGII

Opis stanowiska:

Spawanie komponentów m. in. fundamentów , ram, złącza, konstrukcje itp.
Prace odbywają się na warsztacie.
Spawanie MIG – MAG 136, czarna stal

Oczekiwane kwalifikacje:

 - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub skandynawskiego
 - udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza
 - czytanie rysunku technicznego w zakresie spawacza jak i montera
 - przestrzeganie instrukcji BHP
 - dbałość o należyty stan sprzętu ochronnego i narzędzi pracy
 - obsługa m.in. piały pneumatyczne, szlifierki kontowe, frezarki itp.
 - certyfikat spawalniczy

Oferujemy:

 - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 - termin trwania projektu estymowany jest na ½ roku
 - darmowe mieszkanie
 - wynagrodzenie 213 nok/h
 - pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
 - data rozpoczęcia projektu bezzwłocznie
 - 54 godzin pracy tygodniowo
 - Pomagamy w organizacji dojazd do miejsca pracy

Kontakt:
elisabeth@odaconnect.no i/ lub kontakt telefoniczny: Elisabeth +47 40 45 64 41 j. polski,

Oto kilka informacji dotyczących agencji pośrednictwa pracy ODA Connect AS:
ODA Connect AS ma swoja siedzibę w Sunndalsøra, przedstawicielstwo w Oppdal i Kristiansund. Dostarczamy wszystkie rodzaje usług kadrowych w sektorze prywatnym i państwowym. Większość naszych klientów jest w branży budowlanej, więcej informacji na stronie: http://www.odaconnect.no/

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 769