Rzeźnik - Trøndelag

Nord-Trøndelag  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 77308
  • Stanowisko:Rzeźnik
  • Branża:Produkcja żywności
ETERNI NORGE, a.s. - jedna z największych norweskich firm rekrutujących pracowników w Norwegii,  poszukuje rzeźników z doświadczeniem. Praca przy rozbiorze jagnięciny i baraniny.

Rzeźnik

Miejsce pracy: Trøndelag

Obowiązki:
    minimum 4 lata pracy w zawodzie,
    doświadczenie w pracy przy rozbiorze jagnięciny i baraniny,
    praca w warunkach chłodniczych.

Wymagania:
    doświadczenie na podobnym stanowisku,
    doświadczenie z Norwegii lub Skandynawii będzie dodatkowym atutem,
    język angielski lub norweski na poziomie komunikatywnym,
    własny samochód.

Oferujemy:
    atrakcyjne wynagrodzenie,
    norweski socjalny system,
    zakwaterowanie,
    konsultanta na miejscu.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres petra@eterni.no

Tel. +48 600 505 594

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Ile pieniędzy potrzebujesz w Norwegii?
Kwota pożyczki:
NOK
Okres kredytowania (lata):
Sprawdź najlepszą ofertę pożyczki norweskich banków
Oblicz ratę
Priseks: Eff. rente 15,8%, 65.000 kr. over 5 år, etablering 950,-, Totalt: 92.354 kr.
  • Odsłon: 702