Rørlegger

Oslo, okręg miasta  |   20-12-2023 14:32   |  Numer ogłoszenia: 93029
Rørlegger
  • Stanowisko:Hydraulik
  • Branża:Budownictwo
Hydraulik Instalator
  • Miejsce pracy:
    Oslo /+-20km
  • Opis stanowiska:
    Montaz instalacji Vann/Avløp w systemach:
    Wawin, Wawin Asto, Purus, MA, Sanipex, Sanipex MT, FPL

    Montaz wyposarzenia lazienek z systemem armatur
    podtynkowych: Tapwell, Vola, Dornbracht
    oraz spluczek podtynkowych typu: Geberit, Grohe, TECE

    Montaz instalacji Grzewczych w systemach:
    Sanipex Calor, Geberit Mapres, Roth, Arjonflor, Canes

    Montaz pomp ciepla oraz urzadzen grzewczych typu:
    Daikin, NIBE, Lyngson, podgrzewaczy wody, grzejnikow panleowych oraz kanalowych

    Montaz urzadzen kuchni przemyslowych, pomp cisnieniowych oraz
    systemow zabezpieczen przed wyciekiem
  • Wymagania:
    - prawo jazdy (B)
    - punktulanosc
    - uczciwosc
    - rzetelniosc
    - dokladnosc
    - systematycznosc
    - odpowiedzialnosc
  • Oferujemy:
    - przejrzyste warunki pracy w oparciu o norweski Kodeks Pracy
    - atrakcyjne wynagrodzenie: uzaleznione od doswiadczenia i kwalifikacji
    - feriepenger
    - mozliwosc rotacyjnego cyklu pracy
    - telefon
    - samochod
    - pelne wyposarzenie
    - pakiet ubezpieczen
    - gwarantowny urlop objemujacy okres ok 3-4 tyg w miesiacu
    Lipcu/Grudniu oraz ok 1-2 tyg w okresie swiat wielkanocnych
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o wyslanie swojego cv na adres:
    lukas@vvsspesialisten.no

Zobacz więcej zdjęć