Przyjmę PŁYTKARZY, CIEŚLI, WYKOŃCZENIOWCÓW i innyc

Oslo, okręg miasta  |   25-07-2017 12:21   |  Numer ogłoszenia: 76144
  • Stanowisko:Płytkarz
Przyjmę doświadczonych pracowników do dynamicznie rozwijającej się firmy budowlanej. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

- Płytkarz / Glazurnik
- Cieśla
- Stolarz (doświadczenie przy wyrobie mebli)
- Wykończeniowiec
- Hydraulik
- Brukarz / Murarz (mile widziana obsługa minikoparki)

W szczególności zapraszamy chętnych z doświadczeniem w Norwegii lub w Skandynawii.

Główne miejsce pracy to Oslo i Akershus. Poszukujemy także pracowników w innych miastach.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numer:
tel. +47 966 93 590
tel. +47 414 42 242

CV proszę przesyłac na hulkbygg@hotmail.com
  • Miejsce pracy:
    Oslo i Akershus
  • Opis stanowiska:
    Wykonywanie prac budowlano-remontowych na terenie prywatnych posesji oraz domów. Remonty łazienek i kuchni. Generalne remonty domów i mieszkan.
  • Wymagania:
    - Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe
    - Odpowiedzialność za powierzone zadania
    - Prawo jazdy kat. B
    - Mile widziane Prawo jazdy kat. B+E lub C
  • Oferujemy:
    - Stałą pracę w dynamicznym zespole.
    - Atrakcyjne wynagrodzenie
    - Elastyczny czas pracy