Przepalacz metalu (Cięcie Palnikiem, Prace Rozbiórkowe) Kwiecień 2019!

Rogaland, Haugesund  |   18-02-2019 14:20   |  Numer ogłoszenia: 83693
  • Stanowisko:Przepalacz metalu
  • Branża:Przemysł stoczniowy
Prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się firma norweska LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy,oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie: Przepalacz Metalu (Cięcie Palnikiem, Prace Rozbiórkowe) Projekt rozpoczyna się od Kwietnia 2019!

Prosimy o przesłanie kompletnego CV ze zdjęciem, w języku angielskim zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac.

  • Miejsce pracy:
    Haugesund / Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Cięcie palnikiem, prace rozbiórkowe na platformach wiertniczych...itd.
    Praca na wysokości powyżej 3 metrów.
  • Wymagania:
    – Język Angielski w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny) !
    – 2 lata udokumentowanego stażu w zawodzie
    – Uprawnienia, certyfikaty , kursy
    – Umiejętność pracy samodzielnej i w grupie
    – Dobra kondycja fizyczna
    – Brak nałogów (alkohol) – warunek konieczny !
    – Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
    – Przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy

    Mile widziane:
    – Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii
    – Referencje od poprzednich pracodawców
    – Prawo jazdy
  • Oferujemy:
    – Stawka 185 NOK/ h
    – 86 h/ tygodniowo
    – System rotacyjny 2 x 2 tyg.
    – Wyżywienie, zakwaterowanie i przeloty zapewnia pracodawca.
    – Feriepenger – 12% (wakacyjne)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o załączenie do CV klauzuli

    I hereby agree to the processing of personal data included in my application for the needs necessary to carry out the recruitment process carried out by LEVEL GROUP in accordance with art. 6 par. 1 lit. a Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).
    I also consent to processing of my personal data for the purposes of any future recruitment processe.