Projektant-Konstruktor-Technolog drewna

Cała Norwegia  |   23-04-2021 16:22   |  Numer ogłoszenia: 97611
  • Stanowisko:Projektant-Konstruktor-Technolog drewna
  • Branża:Inne

Deko Invent Mala firma produkująca wysokiej jakości meble, stolarkę budowlaną i specjalne wykończenia dla wymagających klientów poszukuje projektanta-konstruktora-technologa drewna.

  • Miejsce pracy:
    Bærum, Norwegia
  • Opis stanowiska:
    - projektowanie, rysowanie produktów-mebli, w programie - TopSolid´Wood -
    - wynajdowanie niekonwencjonalnych rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych
    - omawianie projektu z klientem lub architektem
    - wizualizacje produktów
    - kontrola pomiarów do produkcji u klienta
    - przygotowywanie konstrukcyjne projektów wykonawczych na produkcje.
    - przygotowanie listy i nadzór zamówień materiałów
    - przygotowanie plików CAD/CAM do maszyny CNC
    - uczestniczenie i nadzorowanie w produkcji oraz montażu mebli
  • Wymagania:
    - dobra znajomość systemów komputerowych.
    - bardzo dobra znajomość środowiska TopSolid´Wood i mile widziana znajomość produktów Autodesk.
    - znajomość i umiejętność obsługi CNC.
    - dobra wyobraźnia przestrzenna
    - umiejętność konstruowania - planowania
    - łatwe przyswajanie wiedzy
    - komunikatywność i łatwe nawiązywanie kontaktów
    - punktualność, precyzyjność, dyskrecja
    - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
    - prawo jazdy kat B

    Mile widziane:
    - znajomość i swobodna praca na Mac.
    - zainteresowania dekoracją i architektura.
    - umiejętność rysowania - szkicowania odręcznego
    - umiejętność programowania, tworzenia stron www i sieci lokalnych.
    - zainteresowanie nanotechnika, robotyka, automatyka.
    - zainteresowanie fotografia.
    - doświadczenie praktyczne.
  • Oferujemy:
    - atrakcyjna – zróżnicowana prace z unikalnymi projektami
    - możliwość rozwoju, min. wyjazdy na międzynarodowe targi, kursy i szkolenia.
    - stałą umowę o prace
    - wynagrodzenie. [220-300 nok godzina]
    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: jobb@dekoinvent.no

Zobacz więcej zdjęć