PRACOWNIK ZIELENI MIEJSKIEJ - Anleggsgartner

Oslo, okręg miasta  |   05-06-2018 12:44   |  Numer ogłoszenia: 83623
  • Stanowisko:PRACOWNIK ZIELENI MIEJSKIEJ - Anleggsgartner

Dla jednego z naszych klientów w Oslo poszukujemy
PRACOWNIKOW ZIELENI MIEJSKIEJ - Anleggsgartner
Długość kontraktu – do końca 2018 roku.

Prześlij swoje CV na e-mail: kb@dwconsulting.no
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Pełen zakres prac związanych z zakładaniem, rewitalizacją oraz utrzymaniem ogrodów oraz terenów zielonych
    prace ziemne
    prace brukarskie (układanie kostki brukowej, kamieni)
  • Wymagania:
    wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    umiejętność układania kostki brukowej,
    umiejętność posługiwania się niezbędnymi do wykonywania prac narzędziami,
    komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego (WARUNEK KONIECZNY).
  • Oferujemy:
    Warunki płacy i pracy oparte na norweskim prawie pracy.
    Możliwość długoterminowej współpracy (także po zakończeniu tego projektu).
    Odzież roboczą.
    Pomoc konsultanta