PRACOWNIK ROBÓT ZIEMNYCH / GRUNNARBEIDER

Oslo, okręg miasta  |   12-04-2019 09:17   |  Numer ogłoszenia: 84052
  • Stanowisko:PRACOWNIK FIZYCZNY, PRACE ZIEMNE
POSZUKIWANE OSOBY W DOBREJ KONDYCJI FIZYCZNEJ DO PRAC ZIEMNYCH : KOPANIE ROWÓW, WYRÓWNYWANIE TERENU, POMIAR TERENU, UKŁADANIE RUR I KABLI.
POMOC W BUDOWIE FUNDAMENTÓW, WSPÓŁPRACA Z OPERATOREM KOPARKI.
STAWKA 220/230 KR.
PRACA W OSLO I OLOLICACH.
MILE WIDZIANA OSOBA Z DOŚWIADCZENIEM ADK (PRZYŁĄCZA)* NIE WYMAGANY CERTYFIKAT!!!
WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO LUB NORWEKIEGO * WARUNEK KONIECZNY
  • Miejsce pracy:
    OSLO I OKOLICE
  • Opis stanowiska:
    KOPANIE ROWÓW
    MONTAŻ RUR I KABLI, ORAZ ICH ŁĄCZENIE
    WSPÓŁPRACA Z OPERATOREM KOPARKI
    BUDOWA FUNDAMENTÓW
    PRACE ZIEMNE
  • Wymagania:
    DOŚWIADCZENIE
    ZNAJOMOŚĆ ADK* (PRZYŁĄCZA) NIE WYMAGANY CERTYFIKAT
    J.ANGIELSKI LUB NORWESKI * WARUNEK KONIECZNY
    DOBRE REFERENCJE.
    GOTOWOŚĆ DO SZYBKIEGO WYJAZDU
  • Oferujemy:
    STAWKE 220 / 230 KR
    MOZLIWOŚĆ PRACY W NADGODZINACH
    DŁUGI PROJEKT
    POMOC KONSULTANTA
    MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA KURSÓW PRZEPROWADZONYCH PRZEZ FIRMĘ
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:PROSZĘ O DOŁĄCZENIE KLAUZULI ZGODNEJ Z RODO