Pracownik ogólnobudowlany Oslo

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   09-04-2024 10:59   |  Numer ogłoszenia: 103809
  • Stanowisko:Pracownik ogólnobudowlany

Firma Tombygg As poszukuje pracowników ogólnobudowlanych z doświadczeniem w wykonywaniu prac wykończeniowych.

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Prace wykonczeniowe w mieszkaniach i domach jednorodzinnych:
    - szpachlowanie
    - malowanie
    - stolarka ( podlogi, listwy, tarasy, kuchnie )
    - glazurnik
  • Wymagania:
    - znajomosc języka angielskiego lub norweskiego (podstawa zatrudnienia)
    - prawo jazdy kat B
    - umiejętność samodzielnej pracy
    - organizacja własnego stanowiska pracy
    - numer personalny lub d-nummer.

    Doświadczenie w pracach budowlano-wykończeniowych w mieszkaniach i domach jednorodzinnych poparte referencjami, ktore beda weryfikowane.
  • Oferujemy:
    - samochod firmowy z wyposażeniem narzędziowym
    - stabilną pracę w firmie z doświadczeniem
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - odzież robocza
    - szkolenia

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 4253