Pracownik myjni samochodowej pilnie poszukiwany !

Rogaland  |   30-06-2019 12:46   |  Numer ogłoszenia: 87681
Pracownik myjni samochodowej  pilnie poszukiwany !
  • Stanowisko:Pracownik myjni samochodowej
  • Branża:Inne
Norweski pracodawca zatrudni bezpośrednio do pracy na myjni samochodowej.Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w języku angielskim na adres roy.helland@autofinans.no z dopiskiem "Car wash worker" . Prosze tylko i wyłacznie o kontakt przez adres mailowy.
  • Miejsce pracy:
    Sola
  • Opis stanowiska:
    Do obowiązków pracownika należeć będzie przygotowanie auta dla klientów wypożyczalni samochodowej. Mycie na zewnątrz oraz wewnątrz. Dostarczenie pojazdu z miejsca mycia na lotnisko. Sprawdzanie stanu technicznego dbałość o terminowość przeglądów, serwisów. Raportowanie uszkodzeń powstałych w wyniku użytkowania przez klientów za pomocą specjalnej aplikacji.
  • Wymagania:
    -prawojazdy kat.B wymóg konieczny
    -komunikatywna znajomość języka angielskiego
    -umiejętność pracy w zespole
    -dbałość o stanowisko pracy
    -uczciwość, sumienność
  • Oferujemy:
    -stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    -praca w miłej atmosferze