Pracownik magazynu na budowie/pomocnik na budowie

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   13-06-2024 13:46   |  Numer ogłoszenia: 104264
  • Stanowisko:Pracownik magazynu na budowie

Assemblin AS, jedna z najwiekszych firm budowlanych w Norwegii poszukuje pracownika na stanowisko pracownika magazynu na jednej z naszych budow w Sandvice. Forma zatrudnienia: Praca tymczasowa z możliwością zatrudnienia na stałe.

Wiecej informacji o naszej firmie znajdziesz https://www.assemblin.com/no/

  • Miejsce pracy:
    Sandvika
  • Opis stanowiska:
    • Przyjmowanie i rozładunek towaru
    • Bieżące zamawianie i uzupełnianie produktów
    • Pomoc pracownikom w zamawianiu odpowiedniego materiału
    • Pomagoc kierownikowi magazynu w bieżących zadaniach
    • Bieżące prace na budowie m.in sprzatanie materialow
    • Okazjonalny transport skrzyn narzędziowych do/ z budowy
  • Wymagania:
    • Dobra kondycja fizyczna i szybkosc w dzialaniu
    • Prawo jazdy kategorii B+E+T4
    • Zdolność do wzięcia odpowiedzialności i samodzielnej pracy
    • Cierpliwy i chęc do pracy z ludźmi
    • Dobre umiejętności komunikacyjne w języku norweskim/ew. angielskim i polskim, ponieważ będziesz komunikować się z norewskim kierownictwem i po polsku z hydraulikami
  • Oferujemy:
    • Przyjazne środowisko pracy
    • Prace w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku budowlanym
    • Atrakcyjne ubezpieczenie emerytalne i wypadkowe
    • Godziny pracy w ciągu dnia (7:00–15:00)
    • Zróżnicowane zadania
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV prześlij na adres: katarzyna.zukowska@assemblin.no. Zaznacz w temacie e-mail „Magazynier”. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Katarzyną Żukowską pod numerem telefonu komórkowego +47 45 72 81 86