Pracownik fizyczny w rolnictwie

Nordland (Norwegia)  |   20-12-2019 12:14   |  Numer ogłoszenia: 93046
  • Stanowisko:Pracownik w rolnictwie
  • Branża:Rolnictwo

Jobzone jest norweska agencja pracy. Po rozpoczęciu działalności w 2002 r. Jobzone szybko się rozwinęła, a obecnie składa się z 35 biur w całej Norwegii - w tym rowniez Jobzone Hålogaland ze swoimi czteroma biurami.
Jobzone Hålogaland z biurami w Narviku, Harstad, Svolvær oraz Sortland poszukuje osob do pracy na stanowisku PRACOWNIK W ROLNICTWIE.

Praca w miejscowosci:

SORTLAND

  • Miejsce pracy:
    VESTERÅLEN
  • Opis stanowiska:
    - opieka nad bydłem górskim (karmienie, sprzatanie itp).
    - przewozenie bali
    - różne przypadkowe prace na farmie jak np lekkie prace stolarskie
    - obsluga nowego ciągnika o dużej prędkości
    - wykonywanie prac porzadkowych na farmie
  • Wymagania:
    - doswiadczenie oraz prawo jazdy na traktory o duzej predkosci
    - doswiadczenie na podobnym lub takim samym stanowisku
    - motywacja i checi do pracy
    - samodzielnosc
    - umiejetnosc pracy innymi maszynami rolniczymi
    - jezyk norweski lub angielski w stopniu komunikatywnym
    - referencje
  • Oferujemy:
    - prace w duzej i stabilnej norweskiej firmie
    - mozliwosc stalego zatrudnienia bezposrednio u klienta po okresie probnym
    - umowe o prace oraz stabilne warunki zatrudnienia
    - opieke i pomoc konsultanta / pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
    - wynagrodzenie zgodne z obowiazujacymi norweskimi przepisami
    - pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku norweskim lub angielskim:
    Einar Alf Støversteen, einar@jobzone.no , tel +47 952 46 661

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami