PRACOWNIK BUDOWLANY - PRACA OD ZARAZ

Møre og Romsdal  |   14-06-2021 13:25   |  Numer ogłoszenia: 98310
  • Stanowisko:Pracownik budowlany / Malarz / Glazurnik
  • Branża:Budownictwo
Witam Serdecznie!

Poszukuję pracownika do firmy remontowej działającej na terenie Alesund.

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracach wykończeniowych.
- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na podstawową komunikację.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny:
792 688 444 lub 996 83 918
Jeżeli bym nie odebrał proszę o wysłanie smsa.
  • Miejsce pracy:
    Alesund
  • Opis stanowiska:
    Szeroki zakres prac remontowo budowlanych w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Wymagania:
  • Oferujemy:
    - Stabilne zatrudnienie
    - Zakwaterowanie
    - Wysokie zarobki w systemie akordowym
    - Dobrą atmosferę w pracy