Praca w Norwegii - pracownik ogólnobudowlany, stolarz, cieśla, malarz

Viken  |   20-05-2022 10:59   |  Numer ogłoszenia: 100432
  • Stanowisko:pracownik ogólnobudowlany, stolarz, cieśla, malarz
  • Branża:Budownictwo

Jestesmy norweska firma ogólnobudowlana założona w 2010
Budujemy domy jedno- oraz wielorodzinne, domki letniskowe od A do Z,

Zajmujemy sie przebudowami oraz remontami obiektow

Wykonujemy zadaszenia, wiaty oraz tarasy

  • Miejsce pracy:
    Drammen i okolice
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych, a takze stolarzy, ciesli i malarzy
    Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim (z uwzglednieniem przebytych kursow, jesli kandydat takie posiada)
  • Wymagania:
    Doświadczenie oraz chęć podjęcia pracy od zaraz
    Mile widziane osoby które ukończyły szkołę budowlaną
    Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
    Prawo jazdy kat B
    Mile widziane wczesniejsze doswiadczenie w pracy na terenie Norwegii (ale nie jest wymagane)

  • Oferujemy:
    Norweska umowa o prace
    Stawka od 210 do 230 NOK brutto/h (w zależności od projektu oraz doświadczenia)
    Okres próbny - 3 miesiące
    Opłacamy potrzebne kursy
    Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu
    Do dyspozycji samochód służbowy
    Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z przyznaniem tymczasowego numeru identyfikacyjnego oraz uzyskaniem karty podatkowej
    Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania