Praca przy układaniu kabli elektrycznych Norwegia (start od 06.2019)

Cała Norwegia  |   13-06-2019 14:45   |  Numer ogłoszenia: 90164
  • Stanowisko:Pomocnik Elektryka (10 osób)

Norweska firma LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy,oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

Pomocnik Elektryka (10 osób)

Początek prac 06.2019

Miejsce pracy:

Norwegia

Prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem, w języku angielskim zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac.Pobrać,wypełnić i odesłać email-em.

 Link do formularza CV:

Telefon: W godz. 8.00-16.00 Pon-Piąt.

  • +48 605 498 849
  • +48 667 770 424

Chcielibyśmy również poinformować że odpowiadamy tylko wybranym kandydatom, spełniającym warunki zawarte w ogłoszeniu.

Opis stanowiska:

  • Przeciągacze kabli wspierają pracę elektryków, głównie przez prowadzenie kabli przez kanały,rowy ziemne i pomiędzy ścianami budynków. Instalują skrzynki panelowe i skrzynki połączeniowe, w których elektrycy wykonują połączenia. Pracując pod kierunkiem i nadzorem elektryków, wykonują również kilka innych zadań, takich jak przechowywanie lub dostarczanie materiałów, narzędzi i sprzętu oraz czyszczenie obszaru roboczego i sprzętu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tego typu pracy, będzie atutem
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego / warunek konieczny /
  • Brak nałogów
  • Konieczna dobra kondycja fizyczna (praca 12 h dziennie)

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na czas określony (kontrakt) w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Kontrakt na okres 2 tygodni, z możliwością kontynuacji dla osób które wykażą się doświadczeniem i zaangażowaniem w pracy
  • Stawkę ok. 220 NOK/ h brutto
  • System pracy rotacyjny 2 / 2
  • Darmowe zakwaterowanie i przeloty - (opłaty pokrywa pracodawca)
  • Feriepenger – 12% (wakacyjne)

Ważne !

  • I hereby agree to the processing of personal data included in my application for the needs necessary to carry out the recruitment process carried out by LEVEL GROUP in accordance with art. 6 par. 1 lit. a Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).
  • I also consent to processing of my personal data for the      purposes of any future recruitment processes