Praca przy sprzątaniu w Oslo i Akershus od zaraz!

Cała Norwegia  |   06-12-2018 13:50   |  Numer ogłoszenia: 86699
  • Stanowisko:Sprzątanie
Pilnie poszukujemy dyspozycyjnych osób do sprzątania nowo oddawanych mieszkań w Oslo oraz w Jessheim. Oferta jest skierowana do kobiet i mężczyzn.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

post@rustadgaard.eu

CV nie jest wymagane, preferowany krótki opis siebie.
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Jessheim
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na sprzątaniu nowo oddawanych mieszkań przed wprowadzeniem się właścicieli.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w sprzataniu w Norwegii
    Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    Referencje od poprzednich pracodawcow mile widziane!
  • Oferujemy:
    Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę oraz możliwość stałego zatrudnienia po okresie probnym.
    Posiadamy takze stale obiekty biurowe oraz sprzatamy klatki schodowe i czesci wspolne w blokach mieszkalnych we wschodniej czesci Oslo. Szukamy osob do dlugotrwalej wspolpracy!
    Stawka godzinowa wynosi 182 NOK brutto.

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 1520