Praca przy sprzątaniu w Oslo i Akershus od zaraz!

Cała Norwegia  |   06-12-2018 13:50   |  Numer ogłoszenia: 86699
  • Stanowisko:Sprzątanie
Pilnie poszukujemy dyspozycyjnych osób do sprzątania nowo oddawanych mieszkań w Oslo oraz w Jessheim. Oferta jest skierowana do kobiet i mężczyzn.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

post@rustadgaard.eu

CV nie jest wymagane, preferowany krótki opis siebie.
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Jessheim
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na sprzątaniu nowo oddawanych mieszkań przed wprowadzeniem się właścicieli.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w sprzataniu w Norwegii
    Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    Referencje od poprzednich pracodawcow mile widziane!
  • Oferujemy:
    Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę oraz możliwość stałego zatrudnienia po okresie probnym.
    Posiadamy takze stale obiekty biurowe oraz sprzatamy klatki schodowe i czesci wspolne w blokach mieszkalnych we wschodniej czesci Oslo. Szukamy osob do dlugotrwalej wspolpracy!
    Stawka godzinowa wynosi 182 NOK brutto.

Zobacz więcej zdjęć