Praca przy prefabrykatach betonowych

Cała Norwegia  |   08-04-2019 14:22   |  Numer ogłoszenia: 88872
  • Stanowisko:Cieśla / zbrojarz - monter prefabrykatów betonowych
Dla naszego klienta poszukujemy osób z doświadczeniem przy montażu lub produkcji prefabrykatów betonowych.
Rozpoczęcie prac w maju.
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Akershus,Buskerud, Østfold, Hedmark, Oppland
  • Opis stanowiska:
    Przygotowanie podłoża i montaż gotowych elementów betonowych
    Produkcja elementów betonowych
  • Wymagania:
    • Udokumentowane doświadczenie
    • Certyfikat kursu montażu – U1,U3,U4, lub U5
    • Certyfikaty spawalnicze
    • Certyfikat na prace cieplne -varme arbeider
    • Kurs hakowego
    • Jeżyk norweski lub angielski
  • Oferujemy:
    • Legalne zatrudnienie na warunkach zgodnych z nowymi przepisami norweskiego Kodeksu Pracy.
    • Atrakcyjne warunki pracy i płacy
    • Wyplata co 14 dni
    • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności
    • Pomoc polskojęzycznego konsultanta
    • Możliwość pracy w nadgodzinach
    • Przyjazne środowisko
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:• W przypadku pytań prosimy o kontakt z Grzegorzem Ogrodnikiem pod numerem 45200052. Zgłoszenie i życiorys należy przesłać na adres grzegorz@backup-bygg.no
    Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spełniającymi nasze warunki skontaktujemy się w najbliższym czasie