Praca przy montazu drewnianych slupow

Cała Norwegia  |   27-04-2018 07:39   |  Numer ogłoszenia: 82810
  • Stanowisko:Pracownik fizyczny
Poszukujemy osoby z doswiadczeniem przy demontazu i montazu drewnianych.

  • Miejsce pracy:
    Florø
  • Opis stanowiska:
    Prace zwiazane z wymiana drewnianego slupa
    Sciaganie linii
  • Wymagania:
    Prawo jazdy kat. B
    Doswiadczenie przy demontazu i montazu slupow.
    Gotowosc do wyjazdu do Norwegii.
    Odpowiedzialnosc i zaangazowanie.
    Dobra organizacja pracy.
    Umiejetnosc pracy w zespole
    Doswiadczenie w pracy na wysokosciach tj. wspinaczka na slupy.
    Znajomosc jezyk angielskiego nie jest wymagana ale jest dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:
    Zatrudnienie bezposrednio u norweskiego pracodawcy na umowe o prace.
    Atrakcyjne warunki finansowe.
    Zakwaterowanie zapewnia pracodawca przy oplacie 2500 NOK miesiecznie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesylanie CV ze zdjeciem wraz z zalaczona zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

    Zastrzegamy sobie mozliwosc kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.