Praca od zaraz jako kierowca kat. B

Oslo, okręg miasta  |   21-11-2018 19:30   |  Numer ogłoszenia: 86457
  • Stanowisko:Kierowca
  • Branża:Transport i Logistyka
Praca od zaraz jako kierowca kat. B na własnej działalności gospodarczej.
Poszukujemy kierowcy kat. B z językiem angielskim lub norweskim. Praca przy dostawie zakupów do osób prywatnych oraz firm.
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Kierowca odpowiedzialny jest za załadunek zamówień do samochodu służbowego, zabezpieczenie, rozwożenie zgodnie z grafikiem oraz dostarczenie produktów pod drzwi.
    Odpowiedzialność za zabezpieczenie pojazdu i jego dobry stan techniczny.
    Utrzymywanie pozytywnych stosunków z klientami.
  • Wymagania:
    - Ważne prawo jazdy kat.B.
    - Angielski lub norweski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami i zleceniodawcą.
    - Kandydat powinien znać Oslo i mieszkać w okolicy.
    - Dobra kondycja fizyczna.
    - Punktualność i zorganizowanie.
    - Możliwość pracy wieczorami i w weekendy.
  • Oferujemy:
    Pracodawca zapewnia samochód.
    Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr.tel. w godzinach od 0800 do 2100 bądź o wysłanie wiadomości na adres email.