Praca dla Stolarzy i Malarzy

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   28-08-2017 10:31   |  Numer ogłoszenia: 77773
  • Stanowisko:Stolarz/Malarz
Firma KB Oppussing Experten, w zwiazku z rozwojem firmy i pozyskaniem nowych klientów poszukuje firm lub pracowników, którzy będą wykonywać zlecone pracę na stanowisku:

Malarz

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych pod malowanie
  • malowanie wnętrz i fasad
  • szpachlowanie
  • kładzenie gładzi

Stolarz

  • Montaż konstrukcji drewnianych
  • Montaż płyt K/G
  • Montaż sufitów systemowych
  • tarasy - konstrukcja pokrycie
  • Wykończenia: listwy, osadzanie okien, drzwi

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Norweska umowa o prace
  • Przyjazne warunki pracy
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Ubezpieczenie
  • Organizację kursów podnoszacych kwalifikacje
  • Kurs BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach malarskich i/lub stolarskich potwierdzone referencjami
  • Doświadczenie w pracy w Norwegii min. 3 lata
  • Język angielski lub norweski mile widziany - NIE warunek
  • Zdolność do samodzielnej oraz efektywnej pracy

Zainteresowane osoby lub firmy prosimy o wysłanie CV lub oferty na e-mail post@kbopp.no
  • Miejsce pracy:
    Oslo