Praca dla mechanika samochodowego

Oslo, okręg miasta  |   16-08-2018 19:38   |  Numer ogłoszenia: 65931
  • Stanowisko:Mechanik pojazdów samochodowych
  • Branża:Praca warsztatowa
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy:Oslo i okolice
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Można również odwiedźić naszego fanpage na facebooku
    www.facebook.com/okernbilservice/
    oraz strone internetową
    www.okernbilservice.no
  • Wymagania:
    Doświadczenie na stanowisku Mechanika Samochodowego (wymagane).
    Wykształcenie zawodowe kierunkowe.
    Wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej.
    Prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny).
    Nie jest wymagana znajomość języka angielskiego/norweskiego
  • Oferujemy:
    Stabilne zatrudnienie w firmie
    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesłanie CV na adres:
    post@okernbilservice.no