Praca dla elektrykow z DSB, rotacja!

Cała Norwegia  |   16-10-2018 10:54   |  Numer ogłoszenia: 85563
Praca dla elektrykow z DSB, rotacja!
  • Stanowisko:Elektryk
  • Branża:Budownictwo
Norweska Agencja Pracy ETERNI NORGE AS - jedna z największych firm rekrutujących pracowników w Norwegii, poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK Z DSB

Miejsce pracy:
Sotra/Bergen - start jak najszybciej, praca 4/2
Fusa/Bergen - start jak najszybciej, praca 4/2
Tromsø - start 24/10, praca 2/2

Wymagania:
- min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia
- norweskie uprawnienia DSB 
- mile widziana znajomość norweskich standardów
- język angielski w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
- pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

Nasza oferta:
- stawka NOK 220/h + dieta - 100nok/dzien
- zwrot na podroze Polska-Norwegia-Polska
- darmowe zakwaterowanie
- koniecznosc posiadania wlasnych narzedzi za doplata do godziny 7,5nok/h
- możliwość zarówno długofalowej jak i sezonowej współpracy, stabilny klient posiadajcy wiele projektow daje gwarancje wspolpracy na dlugi okres
- praca w stabilnej firmie o wypracowanej pozycji
- zatrudnienie na norweskich warunkach (stawki, urlopy, ubezpieczenie, składki emerytalne, pieniądze urlopowe, rodzinne)

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV po angielsku oraz referencji - odpowiem na wszystkie zgłoszenia!

Szczegóły pod telefonami:
48 789 125 214
47 46258520


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Administratorem Państwa Danych Osobowych jest: ETERNI NORGE AS z siedzibą w Bergen, Torgalmenningen 9, Foretaksreg. no. 996 - pokaż numer telefonu - . Przekazywanie danych osobowych Eterni Norge AS poprzez rejestrację lub wysyłanie CV, podanie o pracę, rejestrację za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub wysyłanie innej dokumentacji związanej z oferowaniem pracy osobom poszukującym pracy jest dobrowolne. Celem przetwarzania danych osobowych jest oferowanie pracy osobom poszukującym pracy. Można skontaktować się z Eterni Norge AS pod adresem privacy eterni.no i otrzymać informacje o tym, jakie informacje przechowujemy o Państwie. Przesyłając e-mail, można również otrzymać informacje o poprawności lub niedokładności danych oraz czy mają one zostać poprawione lub usunięte. Eterni Norge AS usuwa informacje, które nie są już potrzebne do celów rejestracji. Nie dotyczy to sytuacji, w których informacje mają być przechowywane zgodnie z innymi przepisami, np. Ustawą o rachunkowości. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące prywatności i przetwarzania danych w Eterni Norge AS, prosimy o kontakt z nami pod adresem: privacy eterni.no Dowiedz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe w naszej Polityce prywatności dostępnej na stronie www.eterni.no
  • Miejsce pracy:
    cala Norwegia

Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas