Praca dla CIEŚLI SZLUNKOWYCH I STOLARZY bez dużego doświadczenia-225NOK/godz.

Cała Norwegia  |   15-09-2021 09:10   |  Numer ogłoszenia: 99008
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
Poszukujemy cieśli szalunkowych i zbrojarzy bez dużego doświadczenia.
  • Miejsce pracy:
    Norwegia zachodnia
  • Opis stanowiska:
    Obowiązki:
    - wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie
    - budowa domów z drewna
    - wykonywanie szalunków
    - obróbka drzwi i okien
    - konserwacja drewna różnymi środkami chemicznymi
  • Wymagania:
    Wymagania:
    - posiadanie min. rocznego doświadczenia w pracy
    - umiejętność czytania rysunków technicznych
    - znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
    - dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • Oferujemy:
    - 225NOK brutto/h
    - Zwrot kosztów pierwszego przelotu wraz z wynagrodzeniem
    - możliwość długoterminowej współpracy
    - pełne ubezpieczenie zdrowotne,od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp