Praca dla CIESLI SZALUNKOWYCH

Cała Norwegia  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 85776
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
Strand Bemanning jest częscią koncernu STRAND ( Byggmester Strand AS, Strand Entreprenør AS, Strand Bemanning AS, Erase AS).
Naszym głównym założeniem jest zabezpieczenie koncernu w zasoby ludzkie.
Współpracujemy również z firmami zewnętrznymi, które cenią sobie profesjonalizm, dynamikę w działaniu i optymalną formę komunikacji.
  • Miejsce pracy:
    Hamar/Oslo
  • Opis stanowiska:
    Doswiadczony ciesla szalunkowy bardzo dobrze zna swoja prace i wie w jaki sposob wykonywac zadania, zarowno potrafi trzezwo oceniac sytuacje.
    Jesli uwazaszasz, ze ta oferta jest dla Ciebie - wyslij CV na email: mm@strandbemannning.no
  • Wymagania:
    » minimum 1 rok praktyki w zawodzie,
    » znajomosc systemow szalunkowych (tradycyjny, Peri,Doka,Hunnebeck)
    » dokumenty potwierdzające kwalifikacje (świadectwo szkolne, kursy,
    certyfikaty, świadectwa pracy, itp.)
    » umiejętność czytania rysunków technicznych
    » zdolnosci manualne (mile widziana znajomość rozwiązań budowlanych stosowanych w Norwegii)
  • Oferujemy:
    - Oferujemy to czego nie zapewni Ci inna firma!

    • Dobrze płatną pracę na podstawie umowy o pracę
    • Mozliwosc stalego zatrudnienia
    • Nasi pracownicy pracuja na długich projektach
    • Możliwość zarówno długofalowej jak i sezonowej współpracy
    • Mozliwosc specjalizowania sie w zawodzie
    • Kursy/Szkolenia
    • Indywidualne podejście do wspolpracy z Toba
    • Mozliwosci awansu + bonusy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Dalczego wybrac prace w STRAND?
    Poniewaz pomoglismy wielu kandydatom w zalezieniu stalej ,badz elastycznej pracy!

    Zapraszamy do wspolpracy!
    Tom Henning, Administracyjny Dyrektor
    Maciej Mielczarek, Personnel Manager

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 303