Praca dla cieśli konstr. - elewacje, okna, drzwi

Trøndelag, Trondheim  |   05-04-2018 12:17   |  Numer ogłoszenia: 80834
  • Stanowisko:Ciesla konstrukcyjny
Poszukujemy ciesli konstrukcyjnych z komunikatywnaa znajomosciaa norweskiego na dlugi projekt pod Trondheim (Ørland).
  • Miejsce pracy:
    Trondheim / Ørland
  • Opis stanowiska:
    Celem projektu jest izolacja wygłuszająca ponad 10 tysięcy domów jednorodzinnych w okolicy lotniska wojskowego.
    Zerwanie starej elewacji (siding/Kledning) i izolacji, pogrubieniu konstrukcji, ponownej izolacji z podwójną PGips., lektning i nowy kledning. Dodatkowo wstawianie i obróbka nowych okien i drzwi wejściowych/tarasowych. Budowanie ekranów energochłonnych wzdłuż dróg.
  • Wymagania:
    Znajomosc j.norweskiego
    Doświadczenie w konstrukcjach i elewacjach drewnianych oraz stolarce okiennej.
    Chęć i umiejętność współpracy w wielonarodowym teamie, ale również umiejętność pracy samodzielnej, motywacja do pracy.
  • Oferujemy:
    Stabilny i długotrwały projekt
    Praca w systemie zmianowym (6 tygodni pracy i 2 tygodnie wolnego)
    Możliwość pracy w akordzie
    Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    Praca w wymiarze 10 godzin dziennie (9,5 netto)
    Satysfakcjonująca stawka godzinowa
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Mile widziane kwalifikacje zawodowe w dziedzinie budownictwa (świadectwo szkolne, uznanie zawodu)