PRACA DLA STOLARZY BRUKARZY I PLYTKARZY

Oslo, okręg miasta  |   15-07-2019 09:08   |  Numer ogłoszenia: 84647
  • Stanowisko:PLYTKARZ

Poszukujemy pracowników do firmy budowlanej działającej na terenie Oslo.
Aktualnie szukamy:

-Plytkarzy do pracy przy kompleksowych remontach lazienek

- Brukarzy do pracy przy układaniu kostki brukowej, krawężników, murków itp.
Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi minikoparki

- Cieśli do pracy przy stawianiu konstrukcji drewnianych.

Mile widziane doświadczenie w Norwegii bądź Skandynawii.

Przyjmujemy tylko doświadczonych pracowników, pomocnikom dziękujemy.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numer:
tel. +47 414 42 242

CV prosimy wysyłać na hulkbygg@hotmail.com

  • Miejsce pracy:
    OSLO
  • Opis stanowiska:
    Równanie terenu i nanoszenie spadków
    - Układanie kostki brukowej i obrzeży ,murkow oporowych
  • Wymagania:
    Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie.
    - Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    Oferujemy:- Stały kontrakt o pracę
    - Atrakcyjne wynagrodzenie
    - Możliwość pracy w nadgodzinach
    - Elastyczny czas pracy