Praca dla Hydraulików

Oslo, okręg miasta  |   01-10-2021 17:57   |  Numer ogłoszenia: 98896
Praca dla  Hydraulików
  • Stanowisko:Hydraulik
Z powodu duzej ilosci zlecen poszukujemy hydraulikow i monterow VVS

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Oferujemy zróżnicowane, profesjonalne i ekscytujące zadania u naszych klientow, głównie w Oslo i Viken
    Długoterminowe projekty i bezpieczne warunki pracy.
    Praca przy montażu instalacji sanitarnych, wodno – kanalizacyjnych, w obiektach mieszkalnych / komercyjnych, instalacji zraszaczy ppoz.
  • Wymagania:
    -Fagbrev
    -numer personalny (staly lub tymczasowy)
    -mile widziana szkola w zawodzie, ewentualnie dokumenty czeladnika
    -Zaradnosc, rzetenosc, dobra organizacja
    -Mile i pozytywne nastawienie
    -Umiejetnosc pracy samodzielnej i w grupie
    -Prawo jazdy B
    - znajomosc jezyka angielskiego, badz norweskiego bedzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    -Dobre srodowisko pracy i mozliwosc rozwoju zawodowego
    -Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka dla hydraulikow, od 265 nok/t)
    -Roznorodne zadania
    -W razie potrzeby, pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    - szansę otrzymania stałego zatrudnienia u naszych klientów
    - legalne zatrudnienie zgodnie z przepisami norweskiego prawa
    - pomoc w organizacji ewentualnych formalności urzędowych
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli interesuje Cię nasza oferta, proszę wysyłać CV oraz kopie wymaganych dokumentow za posrednictwem portalu (link ponizej)

    Zapraszam do aplikowania