Praca Budownictwo

Vestland  |   17-01-2021 21:28   |  Numer ogłoszenia: 97068
  • Stanowisko:Tømrer/Stolarz

Firma zatrudni wykfalikowanych pracowników na projekty.Korzysztne warunki pracy.

Prace wenętrzne i zewnętrzne zgodnie z harmonogramem budowy.

  • Miejsce pracy:
    Norwegia, Bergen
  • Opis stanowiska:
    Praca na budowie
    Montaż ścian zewnętrznych i wenętrznych
    Konstrukcje stolarskie wewnętrzne zewnętrzne
    Fasady
    Montaż drzwi okien sufitów podłóg itp.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w Norwegii
    Motywacja
    Odpowiedzialność za powierzone zadania.
    Praca z uwzględnieniem KS i HMS
    Referencje z poprezdnich firm.
    Komunikatywny Język Angielski lub Norweski.
  • Oferujemy:
    Dobere Wynagrodzenie
    Pracę z fajnymi ludźmi
    Szybkie zatrudnienie
    Pomoc adminidtracyjna
    Standardową forme zatrudnienia na umowę o pracę.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Przesyłanie CV jedynie za pomocą formularza znajdującego się na stronie mojanorwegia.pl (link)

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Otrzymane dane, będą wykorzystane tylko na potrzeb procesu rekrutacji.