Praca bez doswiadczenia, od zaraz - Trondheim!

Sør-Trøndelag  |   01-02-2019 11:37   |  Numer ogłoszenia: 86677
Praca bez doswiadczenia, od zaraz - Trondheim!
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Norweska Agencja Pracy ETERNI NORGE AS - jedna z największych firm rekrutujących pracowników w Norwegii, poszukuje:

PRACOWNIKOW PRODUKCJI

miejsce pracy: Trondheim
start: jak najszybciej

Wymagania:
- komunikatywna znajomosc jezyka angieskiego lub norweskiego
- posiadanie wlasnego zakwaterowana w Trondheim

Oferujemy:
- praca w stabilnej firmie o wypracowanej pozycji
- zatrudnienie na norweskich warunkach (stawki, urlopy, ubezpieczenie, składki emerytalne, pieniądze urlopowe, rodzinne)
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia, plus dodatki i nadgodziny
- możliwość zarówno długofalowej jak i sezonowej współpracy


Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV oraz referencji - odpowiem na wszystkie zgłoszenia!

Kontakt: sabina@eterni.no
0047 46258520
0048 791 125 214
  • Miejsce pracy:
    Trondheim
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Administratorem Państwa Danych Osobowych jest: ETERNI NORGE AS z siedzibą w Bergen, Torgalmenningen 9, Foretaksreg. no. 996 674 347. Przekazywanie danych osobowych Eterni Norge AS poprzez rejestrację lub wysyłanie CV, podanie o pracę, rejestrację za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub wysyłanie innej dokumentacji związanej z oferowaniem pracy osobom poszukującym pracy jest dobrowolne. Celem przetwarzania danych osobowych jest oferowanie pracy osobom poszukującym pracy. Można skontaktować się z Eterni Norge AS pod adresem privacy eterni.no i otrzymać informacje o tym, jakie informacje przechowujemy o Państwie. Przesyłając e-mail, można również otrzymać informacje o poprawności lub niedokładności danych oraz czy mają one zostać poprawione lub usunięte. Eterni Norge AS usuwa informacje, które nie są już potrzebne do celów rejestracji. Nie dotyczy to sytuacji, w których informacje mają być przechowywane zgodnie z innymi przepisami, np. Ustawą o rachunkowości. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące prywatności i przetwarzania danych w Eterni Norge AS, prosimy o kontakt z nami pod adresem: privacy eterni.no Dowiedz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe w naszej Polityce prywatności dostępnej na stronie www.eterni.no

Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas