Pracownicy do prac konstrukcyjnych i wykończeniowych

Vestfold og Telemark, Tønsberg  |   02-05-2021 22:50   |  Numer ogłoszenia: 94788
  • Stanowisko:snekker, tømrer, maler
A+hus obecnie poszukuje doświadczonych pracowników do prac konstrukcyjnych i wykończeniowych na stanowisko: snekker, tømrer, maler
  • Miejsce pracy:
    Praca od zaraz na terenie Tønsberg i okolic
  • Opis stanowiska:
    Prace konstrukcyjne i wykończeniowe na stanowisku: snekker, tømrer, maler
  • Wymagania:
    - Doświadczenie w zawodzie
    - Znajomość języka norweskiego lub języka angielskiego oraz referencje mile widziane
    - Chęci i zaangażowanie do podjęcia pracy
    - Dokładność i sumienność
    - Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i samodzielnie
  • Oferujemy:
    - Umowę o pracę zgodną z norweskim kodeksem pracy z pełnym ubezpieczeniem
      zdrowotnym i emerytalnym
    - Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym
    - Stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
    - Atrakcyjne wynagrodzenie
    - Długość czasu pracy do uzgodnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowanych proszę o kontakt
    Tel. 98470171
    jedrzejew@gmail.com