POSZUKUJEMY STOLARZA DO FIRMY REMONTOWO-BUDOWLANEJ

Akershus, Østerås  |   10-02-2020 14:09   |  Numer ogłoszenia: 93439
  • Stanowisko:STOLARZ
Poszukujemy pracownika na stanowisko stolarza do firmy remontowo-budowlanej.
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Bærum i okolice
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na zespołowym jak również samodzielnym wykonywaniu prac stolarskich (budowlano-wykończeniowych) w domach jednorodzinnych i mieszkaniach.
    Do zadań pracownika będzie również należało samodzielne dokonywanie zakupu materiałów potrzebnych do wykonania powierzonych zadań.
    Poszukujemy odpowiedzialnej osoby z wykształceniem zawodowym lub technicznym budowlanym lub z doświadczeniem w zawodzie min. 5-letnim.
    Jesteśmy zainteresowani osobami, które są zdecydowane do podjęcia długoletniej współpracy, ambitnymi, dążącymi do podnoszenia swoich kwalifikacji, otwartych na stosowanie nowo poznanych technologi.
  • Wymagania:
    - wykształcenie w zawodzie stolarza lub min. 5-letnie doświadczenie w zawodzie
    - prawo jazdy kat B
    - umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie,
    - organizacja własnego miejsca pracy, dokładność
  • Oferujemy:
    - umowę o pracę zgodną z norweskim kodeksem pracy z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym i emerytalnym
    - samochód firmowy wraz z narzędziami do dyspozycji z możliwoscią dojazdu do pracy i z pracy na koszt firmy (po okresie próbnym )
    - stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
    - pomoc w załatwieniu formalności w zwiąku z pozwoleniem na pracę
    - atrkcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wymagane dokumenty: CV w języku Polskim lub norweskim oraz mile widziany list motywacyjny.