Poszukujemy do swojego zespołu STOLARZA dla długiej współpracy, (nie agencja pracy)

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 101614
Poszukujemy do swojego zespołu STOLARZA  dla długiej współpracy, (nie agencja pracy)
  • Stanowisko:Stolarz budowlany
Jesteśmy prywatną firmą "Konstruktiv AS" nasza praca jest realizowana na wielu projektach w Oslo
oraz okolicach. Podejmujemy prace na duzych projektach jak szpitali, przedszkoli, szkoly, centrumy biznesowe.

  • Miejsce pracy:
    Oslo, oraz okolicy.
  • Opis stanowiska:
    Rodzaj pracy: montaż konstrukcji drewnianej, montaz plyt elewacyjnych, wykończenia ścian z płyt gipsowo-kartonowych, okien, drzwi,   itd.
    nowe budownictwo, renowacja.
  • Wymagania:
    - Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub techniczne;
    - Doświadczenie stolarskie minimalnie od 3-5 lat
    - Znajomość i prowadzenie prac na podstawie rysunku technicznego
    - Aktualne CV .
    - Referencje
    - Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
    - Umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy:
    - Atrakcyjne wynagrodzenie: od 220-260 Nok/h po rozmowie kwalifikacyjnej
    oraz zweryfikowaniu przedstawionych umiejętności.
    - Zapewniamy odzież roboczą  i narzędzia pracy ;
    - Opłacamy kursy / szkolenia, do pracy z dźwigami i samojezdnymi
    mechanizmami dźwigniowymi itd.
    - Stabilną, długoterminową współpracą;
    - Umowę, ubezpieczenie,  pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych
    dokumentów, rachunku bankowego.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeżeli spełniasz warunki i jesteś zainteresowany zostaw CV oraz napisz na
    maila anastasiia.svatko@konstruktivas.no
    albo zadzwoń: tel. +47 915 28 147

    Po wysłaniu CV otrzymasz na maila ankietę po której organizujemy
    rozmowe kwalifikacyjna online.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 6665