Poszukujemy osoby na ubój wołowy

Troms  |   22-05-2018 14:23   |  Numer ogłoszenia: 83334
  • Stanowisko:Rzeznik ubojowiec wolowy
  • Branża:Przemysł
Poszukujemy osobe na stanowisko przy uboju wolowym.
Wymagane minimum 2 latnie doswiadczenie.
Umiejetnosc wykrawania wolowiny bedzie ogromnym atutem

  • Miejsce pracy:
    Målselv
  • Opis stanowiska:
    Praca przy uboju wolowym. Mozliwosc pracy przy rozbiorze wolowym w dniach z mniejszym obciazeniem praca.
  • Wymagania:
    minimum 2 lata doswiadczenia w podobnej pracy
    umiejetnosc rozbioru wolowego bedzie duzym atutem
    umiejetnosc porozumiewania sie w jezyku angielskim, ewentualnie norweskim
  • Oferujemy:
    Wysoka stawka
    Mozliwosc akordu
    Praca na norweskich warunkach
    Opieka polskijezycznego koordynatora
    Odprowadzanie wszystkich skladek, ubezpieczenie