Poszukujemy monterow plyt kartonowo-gipsowych

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   29-08-2019 09:49   |  Numer ogłoszenia: 83058
  • Stanowisko:Monter plyt kartonowo-gipsowych

Randstad Norway AS poszukuje zdolnych i doswiadczonych monterow plyt kartonowo-gipsowych do realizacji projektow w Oslo i okolicy.  Wymagana jest komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, mila atmosfere oraz stala opieke naszego konsultanta.

Projekty rotacyjne 6/2

 Zainteresowanych prosimy rejestracje

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Montaz plyt gipsowo-kartonowych
    Izolowanie/foliowanie
  • Wymagania:
    Minimalne 2 letnie doswiadczenie
    Samodzielnosc, umiejetnosc pracy w grupie
  • Oferujemy:
    Mila atmosfere w pracy
    Mozliwosc pracy w globalnej agencji pracy
    Stale zatrudnienie
    Zwroty za dojazdy do miejsca pracy