Poszukujemy doświadczonych pracownikow budowlanych.

Oslo, okręg miasta  |   24-10-2019 11:17   |  Numer ogłoszenia: 92199
  • Stanowisko:Tømrer oraz Formann

Norweska firma poszukuje doświadczonych pracownikow budowlanych. Zakres prac: plyty G.K, konstrukcje stalowe, drewniane, stolarka drewniana.

  • Miejsce pracy:
    Oslo/ okolice
  • Opis stanowiska:
    Zakres prac: plyty G.K, konstrukcje stalowe, drewniane, stolarka drewniana.
  • Wymagania:
    - doświadczenie zawodowe minimum 3 lata,
    - uczciwość i rzetelność,
    - umiejętności stolarskie i ogólnobudowlane,
    - brak nałogów (palenie papierosow)
    - znajomość języka angielskiego lub norweskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:
    - wynagrodzenie zgodnie z normami prawnymi,
    - zatrudnienie w oparciu o umowe zlecenie (w pierwszych 3 miesiacach) ,
    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
    - narzędzia i odzież roboczą,
    - opiekę koordynatora.

    Czekamy na twoje CV : post@mthgruppen.no

    PROSZE DZWONIC PO GODZ 18.00