POSZUKUJEMY ZBROJARZY

Rogaland, Haugesund  |   03-11-2018 13:06   |  Numer ogłoszenia: 83506
  • Stanowisko:ZBROJARZ
Norweska firma LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy,oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w zawodzie: ZBROJARZ

Prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem, w języku angielskim, zawierającego okresy zatrudnienia tzn. pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok, stanowisko oraz zakres wykonywanych prac  na projektach w skrócie.
Kontakt:
mail: anna.komaniecka@levelgroup.no
Kontakt telefoniczny: +48605498849

  • Miejsce pracy:
    HAUGESUND
  • Opis stanowiska:
    - Prace zbrojarskie, umiejętność wiązania cęgami zbrojarskimi
    - Wykonywanie pomiarów i prac zgodnie z dokumentacją techniczną.
    - Przestrzeganie zasad BHP
  • Wymagania:
    – Znajomość angielskiego w stopniu pozwalającym na podstawową
    komunikację w pracy.
    – Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie
    – Umiejętność czytania rysunku technicznego (WARUNEK KONIECZNY)!
    – Umiejętność pracy samodzielnej
    – Sumienność, dokładność , pracowitość
    – Brak nałogów (Alkohol) – (WARUNEK KONIECZNY) !

    MILE WIDZIANE:
    – Referencje od poprzednich pracodawców
    – Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii
    – Prawo jazdy
  • Oferujemy:
    – Stawkę 190 NOK/ h
    – System Rotacyjny 4/2
    – Opłaty za zakwaterowanie i przeloty pokrywa pracodawca.
    – Feriepenger – 12% (wakacyjne)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:WAŻNE !!!
    Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

    I hereby agree to the processing of personal data included in my application for the needs necessary to carry out the recruitment process carried out by LEVEL GROUP in accordance with art. 6 par. 1 lit. a Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).
    I also consent to processing of my personal data for the purposes of any future recruitment processes