POSZUKIWANI ELEKTRYCY Z DSB - TØNSBERG

Vestfold  |   14-02-2018 08:54   |  Numer ogłoszenia: 81306
  • Stanowisko:Elektrycy z DSB
Mploy AS jest firmą zajmującą się rekrutacją i pośrednictwem pracy w branży budowlanej specjalizującą się w instalacjach elektrycznych. Firma zapewnia pracowników do większości typów projektów o różnej wielkości od 2012 roku. Posiadamy dużą bazę klientów ze stale wzrastającym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych elektryków z nostryfikacją DSB.

Obecnie firma prowadzi rekrutacje do projektu w Tønsberg.

Opis stanowiska:
- Budynki biurowe i urzedy administracji publicznej
- Apartamenty i mieszkania

Wymagania:
- DSB
- Norweski numer personalny lub tymczasowe numer ID
- Znajomość języka norweskiego lub angielskiego
- Umiejętność czytania i stosowania rysunkow technicznych
- Doświadczenie zawodowe w Norwegii (mile widziane)
- Prawo jazdy oraz samochód (mile widziane )
- Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole

Oferujemy:
- Zatrudnienie na warunkach norweskich
- Pełen komplet narzędzi i ubran
- Pomogamy przy zakwaterowaniu

Zdolni i doświadczeni elektrycy bez DSB będą również brani pod uwagę!!!!

Czekamy na kontakt z Państwem!

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres jobb@mploy.no CV w jezyku polskim nie bedzie brane pod uwage.

Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spełniającymi nasze warunki skontaktujemy się w najbliższym czasie.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 549