Poszukiwani doświadczeni betoniarze/zbrojarze/cieśle szalunkowi

Cała Norwegia  |   10-10-2019 14:15   |  Numer ogłoszenia: 86554
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy/ zbrojarz
Dla naszych klientów poszukujmy doświadczonych pracowników  w zawodach:  betoniarze/zbrojarze/cieśle szalunkowi.

  • Miejsce pracy:
    Oslo i Akershus
  • Opis stanowiska:
    Prace zbrojarskie, ciesielskie, betoniarskie.
    Budowa obiektów mieszkaniowych i przemysłowych
    Duże i małe projekty.
    Szalunki systemowe, kasetowe i tradycyjne
  • Wymagania:
    - udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie w zawodzie
    - dobre referencje
    - znajomość j. angielskiego lub norweskiego dodatkowym atutem
    - mile widziane doświadczenie w pracy za granicą
    - prawo jazdy kat. B dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    - Legalne zatrudnienie na warunkach zgodnych z nowymi przepisami norweskiego Kodeksu Pracy.
    -Atrakcyjne warunki pracy i płacy
    - wyplata co 14 dni
    - Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności
    - pomoc polskojęzycznego konsultanta
    - możliwość pracy w nadgodzinach
    - przyjazne środowisko
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:W przypadku pytań prosimy o kontakt z Grzegorzem Ogrodnikiem pod numerem 45200052. Zgłoszenie i życiorys należy przesłać na adres grzegorz@backup-bygg.no
    Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spełniającymi nasze warunki skontaktujemy się w najbliższym czasie