Posadzkarz/betoniarz

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   16-05-2022 15:43   |  Numer ogłoszenia: 100565
  • Stanowisko:Posadzkarz/betoniarz
Pilnie poszukujemy posadzkarzy/betoniarzy na długi projekt w Oslo
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Ilość stanowisk: 8

    Wymagane kwalifikacje:
    - Świadectwo zawodowe. Udokumentowane doświadczenie może zrekompensować brak wykształcenia kierunkowego
    - Prawo jazdy kategorii B+E
    - Komunikacja w języku norweskim, angielskim ewentualnie polskim

    Zadania:
    - Wylewanie, poziomowanie, polerowanie, szlifowanie posadzek betonowych
    - Instalowanie rur podłogowych (gulvvarmerør)
    - Instalowanie płyt dźwiękochłonnych
    - Inne zadania związane z betonowaniem

    Cechy osobowościowe:
    - Pracowitość, obowiązkowość, odpowiedzialność
    - Dobra organizacja i dokładność
    - Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
    - Elastyczność

    Oferujemy:
    - Atrakcyjne wynagrodzenie
    - Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta
    - Pomoc z zakwaterowaniem

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie CV pocztą elektroniczną na adres: mw@sonar.no lub telefon do Magdaleny: 99 16 70 99.

    Zapraszamy do rekrutacji!