Ponad 30 miejsc pracy dla blacharzy samochodowych w lokalizacjach na terenie całej Norwegii.

Cała Norwegia  |   15-11-2019 07:11   |  Numer ogłoszenia: 92643
  • Stanowisko:Blacharz samochodowy
  • Branża:Praca warsztatowa
Ponad 30 miejsc pracy dla blacharza samochodowych w lokalizacjach na terenie całej Norwegii.
Zacznij jeszcze przed lub po świętach Bożego Narodzenia.

Najbliższe spotkania rekrutacyjne:

Warszawa - 30.11.19
Kijów - 01.12.19
Skype - w dowolnym momencie

Obowiązki:
Ocena uszkodzeń, usuwanie i naprawa poszczególnych elementów
Demontaż I montaż wewnętrznych części
Naprawa małych wgnieceń, dziur za pomocą wypełniacza wieloskładnikowego
Montaż nowych / naprawianych elementów
Przygotowanie do malowania - wypełnianie i szlifowanie powierzchni

Wymagania:
dyplom zawodowy lub tytuł czeladnika
prawo jazdy kategorii B,
minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku

Oferujemy:
umowę o pracę (na stałe),
norweskie wynagrodzenie I świadczenia,
doskonała równowaga pomiędzy pracą a życiem prywatnym (37,5 godzin pracy w tygodniu),
pomoc mieszkaniowa – nie płacisz za czynsz do pierwszej wypłaty,
zezwolenie na pracę i pobyt, rejestracja podatkowa i ubezpieczenie.

Cechy osobiste:
masz pozytywne nastawienie,
potrafisz pracować w grupie,
jesteś dokładny I dbasz o detale,
jesteś uporządkowany I wydajny

O okolicy:
oferty pracy dostępne na terenie całej Norwegii,
duże miasta i małe miasteczka,
łatwy dostęp do portów lotniczych,
blisko natury (fiordy, góry),
lokalizacje przyjazne rodzinom,

Szczegóły:
Znajdź nas na Whatsapp lub Viber +48511477511

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 301