POMOCNIK LEKETRYKA

Viken  |   14-04-2018 20:14   |  Numer ogłoszenia: 82537
  • Stanowisko:POMOCNIK ELEKTRYKA
Autoryzowany wykonawca instalacji elektrycznych poszukuje osób na stanowisko:
-pomocnik elektryka
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    -wykonawynie instalacji elektrycznych zgodnie z obowiązującymi normami
    -dbałość o wizerunek firmy
    -rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
  • Wymagania:
    -minimum 3 letnie doswiadczenie w czynnym wykonywaniu instalacji
    -znajomość języka angielskiego bądz norweskiego
    -prawo jazdy kat.B
    -brak nałogów jako warunek konieczny
    -mile widziane doświadczenie w wykonywaniu instalacji
    w Norwegii
  • Oferujemy:
    -po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
    -samochód firmowy
    -możliwość zakwaterownia
    -niezbędne szkolenia
    -stabilne zatrudnienie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowanie proszę o przesyłanie CV (koniecznie ze zdjęciem) oraz kilku zdań o sobie na adres phibowski1@wp.pl