Pomocnik dekarza!

Oslo, okręg miasta  |   12-08-2022 13:51   |  Numer ogłoszenia: 70018
  • Stanowisko:Pomocnk dekarza
Dla jednego z naszych klientow poszukujemy pracownikow na stanowisko - pomocnik dekarza!
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Do glownych zadan nalezec bedzie pomoc w przygotowaniu dachu do rozpoczecia pracy zwiazanej z pokryciami dachowymi polia pvc oraz papa.
    Pomoc w zabezpieczeniu dachu oraz utrzymaniu nalezytego porzadku w czasie czasu pracy.
  • Wymagania:
    Doswiadczenie w pracach budowlanych
    Gotowosc do natychmiastowego podjecia zlecenia ( wyjazdu)
    Samodzielnosc i zaangazowanie
    Osoba, ktora ubiega sie o to stanowisko nie moze bac sie wysokosci
    Mile widziana znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego
  • Oferujemy:
    Zatrudnienie na terenie Norwegii.
    Zlecenie dla klienta z ugruntowana pozycja na rynku
    Konkurencyjna stawke godzinowa
    Przyjazne srodowisko pracy.
    Mozliwosc pracy w godz nadliczbowych.
    Pomoc w zakwaterowaniu, transporcie i adaptacji na terenie Norwegii w pierwszym okresie zatrudnienia